Od niego zależy w dużej mierze, jak będzie się spało na zakupionym, lateksowym czy sprężynowym podkładzie, a także jak długo będzie on nam służył. To, czy stelaż pod materac jest twardy, czy elastyczny, czy da się w nim unieść zagłówek, czy też jego kształt jest stały, ma ogromny wpływ na komfort w czasie nocnego wypoczynku. Warto dobrze przemyśleć, jakie rozwiązanie będzie najodpowiedniejsze, dlatego proponujemy Państwu nasze produkty w trzech wersjach – wszystkie trzy mieszkańcy województwa śląskiego mogą obejrzeć w naszym salonie w Katowicach.W pierwszej kategorii znajdziecie wysokiej jakości drewniany stelaż regulowany do łóżka, umożliwiający elektryczną kontrolę jego kształtu – podniesienie zagłówka i zanóżka. W drugiej znajduje się wersja stała, bez regulacji, w trzeciej natomiast model, który daje dostęp do pojemnika, na przykład na pościel – stelaż do łóżka podnoszony.

Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej klasy drewna bukowego i brzozowego, a ich konstrukcja zapobiega odkształceniom materaca. Dzięki swojej elastyczności pozwalają na wygodne ułożenie się i spokojne, komfortowe przespanie całej nocy.

Z regulacją

Z regulacją

Stelaże do łóżka z regulacją to ciekawa opcja, która daje kilka możliwości w zakresie kąta nachylenia materaca.

Bez regulacji

Bez regulacji

Konstrukcja wykonana jest z solidnego drewna bukowego, klejonego warstwowo i może być dopasowana do każdego mebla.

Z pojemnikiem

Z pojemnikiem

Jeżeli lubisz funkcjonalne rozwiązania, które pomagają zagospodarować wolną przestrzeń, wybierz stelaże do łóżka z pojemnikiem.