Powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie, a do tego tworzyć spójną, stylową całość – zarówno meble drewniane, jak i tapicerowane to doskonały sposób, by nadać przestrzeni indywidualnego charakteru. Znajdą tu Państwo takie rozwiązania, z którymi uda Wam się stworzyć harmonijny wystrój w sypialni, ale także w salonie czy gabinecie.
Proponujemy wysokiej klasy meble bukowe, dębowe i sosnowe – możemy je dla Państwa pomalować na dostępne kolory, przedstawione na stronach konkretnych produktów, by tym łatwiej było Wam stworzyć spójny styl w danym pomieszczeniu. Nasze nowoczesne meble tapicerowane także mogą zostać przygotowane według Waszych indywidualnych gustów: oferujemy ponad 200 wersji tkanin do wykonania obicia.
Jeśli szukają Państwo pojemnej bukowej komody, ergonomicznego sosnowego biurka, wygodnych dębowych krzeseł lub modnej tapicerowanej szafki nocnej, znajdziecie je u nas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kompletowania własnych, funkcjonalnych i stylowych zestawów, a mieszkańców województwa śląskiego zapraszamy też do naszego katowickiego salonu.

Drewniane

Drewniane

Tapicerowane

Tapicerowane