Oferujemy wygodne materace, dla tych, którzy doceniają komfort podczas snu i wypoczynku.

Nie mogą być zbyt miękkie czy zbyt twarde, powinny natomiast doskonale pasować do stelaża i mieć odpowiednie wymiary dla wzrostu danej osoby. Dzisiejsza technologia pozwala na tworzenie wyjątkowo wygodnych rozwiązań – wypełnienia piankowe mają dodatkowe pokrowce, mogą także mieć parę warstw, dzięki czemu zdecydowanie lepiej dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. By mogli Państwo wybrać odpowiedni materac do łóżka małżeńskiego, dziecięcego czy jednoosobowego, przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę wielu różnych typów podkładów.
Znajdą tu Państwo zarówno odporny na odkształcenia materac lateksowy dla dziecka, jak i kieszonkowy o wysokim stopniu sprężystości, a także modele z pianki termoelastycznej czy wysokoelastycznej. Natomiast dla tych z Państwa, którzy lubią spać na łóżkach bardziej miękkich niż małżonek, przygotowaliśmy materac dla par – jego jedna połowa jest miękka, druga natomiast trochę twardsza.
Zachęcamy do zapoznania się z opisami, a jeśli mieszkają Państwo w województwie śląskim, zapraszamy do naszego sklepu w Katowicach, gdzie będziecie mogli wypróbować, jak miękkie i wygodne są nasze produkty.

Kieszonkowe

Kieszonkowe

Materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne od tradycyjnych i lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała.

Lateksowe

Lateksowe

Materace lateksowe posiadają wyjątkowo funkcjonalne i elastyczne wypełnienie. Lateks jest odporny na odkształcenia oraz deformacje.

Piankowe

Piankowe

Materace piankowe w naszym asortymencie to doskonały wybór do każdej sypialni. Posiadają one wyjątkowe właściwości termoelastyczne.

TRI 4

TRI 4

Linia materacy regeneracyjnych, stworzona specjalnie dla sportowców lub osób aktywnie spędzających czas.

Dla Niej i dla Niego

Dla Niej i dla Niego

Doskonale sprawdzą się w łóżkach dwuosobowych, małżeńskich oraz pojedynczych, ponieważ występują w wielu rozmiarach.

Dla dziecka

Dla dziecka

Oferowane przez nas materace dla dzieci spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki wielu wariantom, możesz kupić produkt dopasowany do rozmiarów łóżka.

Do łóżek box

Do łóżek box

Szpitalne

Szpitalne