Stwórz swoją wymarzoną sypialnię z naszymi wyjątkowymi łóżkami.

Co zrobić, by spokojnie przesypiać noce, a rano budzić się w pełni sił? Odpowiedź jest prosta – trzeba zadbać o odpowiednie miejsce do spania! Dobrym wyborem będą drewniane łóżka do sypialni: wykonane z sosny, buku czy dębu są nie tylko piękne, ale także niezwykle wytrzymałe. Wybór takiego mebla to zakup na lata, dlatego warto mieć pewność, że rozwiązanie, na które się decydujemy, będzie trwałe i nas nie zawiedzie. Jeśli znajdują się Państwo w województwie śląskim w okolicach Katowic, zapraszamy do salonu i do obejrzenia naszych produktów na żywo.

Znajdą u nas Państwo wszystkie wymiary i wersje. Proponujemy na przykład łóżko sosnowe 90×200, ale oferujemy także rozmiary 90×200, 140×200 czy 160×200, także bukowe, dębowe czy tapicerowane. Tak szeroki wybór pozwala nie tylko na dopasowanie mebla do danej osoby, ale także do rozmiarów i wystroju sypialni.

Bardzo stylowym i estetycznym rozwiązaniem jest także łóżko z zagłówkiem tapicerowanym – nie tylko przyjemnie i miękko się w nim śpi, ale można w nim też wygodnie usiąść. To bardzo ważne, gdy lubimy na przykład czytać przed zaśnięciem.

ŁÓŻKA DREWNIANE

ŁÓŻKA TAPICEROWANE